Įmonės pagrindinės veiklos sritys -
ekskavatorių nuoma, pardavimas, prekyba vilkikais ir puspriekabėmis ,eksportas,krovinių vežimas geležinkeliais į NVS, Azijos ir Rusija šalis.

Apie mus


UAB“Diarta“- tai  ambicinga  , pelningai ir  sėkmingai dešimt metų dirbanti kompanija , turinti galimybes pasiūlyti savo klientams ne tik platų transporto priemonių pasirinkimą , bet ir patrauklius bei konkurencingus jos nuomos ir pardavimo pasiūlymus 


Įmonės pagrindinės veiklos sritys :

- komercinio transporto nuomos paslaugos, jos  pardavimas ;

- vilkikų, priekabų ir  puspriekabių  prekyba ;

- krovinių ekspedijavimas  geležinkeliais į NVS, Azijos ir Rusija šalis.

 

 

 
 
  

 

Didelis priekabų ir puspriekabių parkas leidžia klientams pasiūlyti jų nuomą .Nuomuojame bortines , savivartes puspriekabes nuo 25-45 m3

 

Turima geležinkelio atšaka su estakada ir rampa leidžia pakrauti įvairius, tame tarpe ir nestandartinius krovinius į universalius, specializuotus vagonus, 20t ir 40 t konteinerius, krauname krovininius automobilius, traktorius į specializuotus dengtus vagonus.
Savo  klientams  siūlome  keletą  gabenimo  variantų  ir  padedame  išsirinkti  tą, kuris  jiems  geriausias konkrečiu  atveju. Gabendami  pilnus krovinius iš Europos ir iš Lietuvos prioritetu laikome operatyvumą. Stengiamės , kad  krovinys kaip galima greičiau pasiektų  tikslą.

Nuolatinė  gabenimo  kontrolė  , aukštas  mūsų darbuotojų profesionalumas  leis  Jums  pamiršti  visus  krovinių  gabenimo rūpesčius. Juos  Jūs atiduosite  į  patikimas rankas.